Menu

Cestovní kanceláře Sardegna

Přidat odkaz
Powered by Invia
Vyhledávání zájezdů od 300 cestovních kanceláří

Cestovní kanceláře

České cestovní kanceláře


Sardegna na Italielastminute.com

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Zájezdy last minute Sardegna 2014 od hlavních cestovních agentur v České Republice. Počasí v Itálii, Řím, Benátky, Neapol, Florencie, Milán, Bibione, Caorle, Rimini, Gargano, Sicílie a Elba.



Sardegna na 1Itálie.cz

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Dovolená v Itálii a last minute zájezdy cestovních kanceláří 2014.



Cestovní kanceláře Sardegna od Invia

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Online prodejce zájezdů v ČR nabízí zájezdy od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Invia nabízí pobytovou dovolenou u moře, v přírodě, v metropolích, s výlety, lázeňské a eurovíkendy. Super last minute zájezdy 2014 a first minute 2014. Nejlevnější last minute od 432,- Kč.



Cestovní kanceláře Sardegna
od Last Minute CK

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Porovnání cen pojištěných cestovních kanceláří Sardegna - Itálie. Web Last Minute CK porovnává v destinaci Itálie všechny dostupné lokality: Abruzzo, Agropoli, Albarella, Alta Badia, Alta Pusteria, Alta Valtellina, Anzio, Aprica, Apulie, Arabba, Baia Domizia, Bellagio, Benátky, Bibione, Briatico, Caorle, Capo Vaticano, Capri, Cattolica, Cavallino, Cervinia, Cesenatico, Civetta, Cortina, Dolomity, Dolomiti Brenta, Dolomiti Superski, Elba, Emilia Romagna, Eraclea Mare, Finale Ligure, Florencie, Folgaria, Folgarida, Garda, Gargano, Grado, Ischia, Italské Alpy, Jadran, Jižní Tyrolsko, Kalábrie, Kampánie, Kronplatz, Lago di Como, Lago di Garda, Lago di Ledro, Lago Maggiore, Lazio, Lido Adriano, Lido del Sole, Lido di Jesolo, Lido Estensi, Lignano, Ligurská riviera, Limone sul Garda, Lipari, Liparské ostrovy, Livigno, Lombardie, Madonna di Campiglio, Malcesine, Marche, Marina di Bibbona, Marilleva, Marina di Camerota, Marina di Grosseto, Marina di Massa, Marina di Zambrone, Marmolada, Modena, Monte Bondone, Neapol, Neapolský záliv, Obereggen, Ortler, Paestum, Paganella, Palinuro, Palmová riviéra, Parma, Pietra Ligure, Ponte di Legno, Porto Garibaldi, Praia a Mare, Puglia, Reinswald, Riccione, Rimini, Riva del Garda, Rosolina Mare, Řím, Salento, San Martino, San Vincenzo, Sanremo, Santa Maria del Cedro, Sardegna, Sardinie, Scalea, Sestri Levante, Sestriere, Sicílie, Sirmione, Skirama, Sorrento, Tarvisio, Tirrenia, Torbole, Toskánsko, Tre Valli, Trentino, Tropea, Umbrie, Val di Fassa, Val di Fiemme, Val di Sole, Val Gardena, Valle Isarco, Veneto, Viareggio, Vulcano, Zermatt. Oblíbené ubytování Sardegna v roce 2014: 5 Stelle Lusso a Airone.



Cestovní kanceláře

České cestovní kanceláře


Cestovní kanceláře

České cestovní kanceláře


Všechny cestovní kanceláře Sardegna by měli být pojištěné proti úpadku, nejlepší z nich pak poznáte podle členství v Asociaci cestovních kanceláří, která není určena jen pro největší CK, ale pouze kvalitní cestovní kanceláře, které splňují přísná kritéria. Členství v asociaci je známkou spolehlivosti, profesionální úrovně a serióznosti dané cestovky. Cestovní kancelář organizuje, zprostředkovává a zabezpečuje služby spojené s cestovním ruchem na základě cestovní smlouvy. Za tyto služby nese plnou zodpovědnost.

Incomingové cestovní kanceláře a incomingové cestovní agentury zajišťují zájezdy, ubytování, výlety, průvodcovské služby delegáty a incentivní turistiku v ČR.

Cestovní agentury Sardegna pracují často jako dealeři cestovních kanceláří, nabízejí však také prodej vstupenek, map nebo jízdních řádů. Při uzavírání smlouvy s agenturou by mělo být vždy uvedeno, která cestovka zájezd pořádá. Zájezd od CA obvykle neznamená navýšení ceny zájezdu oproti katalogu cestovní kanceláře.

Delegát má na starosti turisty, kteří přijíždějí do dané oblasti od cestovních kanceláří, s kterými má smlouvu. Má na starosti fakultativní výlety, pomáhá klientům například s pronájmem automobilu, řeší reklamace a stížnosti klientů. U pobytových zájezdů zajišťuje transfery z letiště. Vzhledem k tomu, že delegát obvykle působí v několika hotelech, může mít pro každý hotel konzultační hodiny, jejichž seznam je obvykle zveřejněn v recepci hotelu.

Cestovní ruch je seznam služeb při cestování turistů a jejich pobytu – ubytování. Nejčastěji se jedná o dopravu, ubytování, stravování, průvodcovské služby, zábavní a kulturní služby.

Zájezdy se nejčastěji rozdělují na pobytové a poznávací zájezdy, exotické zájezdy, lyžování, pobyty u moře, cyklistiku, eurovíkendy, golfové zájezdy, hory a jezera, potápění, horolezectví, lázeňské pobyty - lázně, okružní plavby, sportovní zájezdy, trekking, vodu, rafting a zájezdy s cvičením.

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru dané CK. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All Inclusive a ultra All Inclusive. All Inclusive obvykle znamená neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí např. omezení pro alkoholické nápoje. Ultra All Inclusive znamená bohatého stravování, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis nebo golf.



Pro dovolenou od slovenských cestovních kanceláří můžete využít například Slovelské cestovné kancelárie, pro dovolenou v Rakousku Last minute Rakousko.
© 2007 - 2014 Cestovní kanceláře CK - všechna práva vyhrazena.
Kontakt a reklama
Aktualizace: 25.8.2014 11:30:26