Menu

Cestovní kanceláře Itálie

Přidat odkaz
<
Seznam cestovních kanceláří

CK Itálie s garancí nejnižší ceny

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Cestovní kanceláře Itálie s garancí nejnižší ceny - online prodejce zájezdů nabízí zájezdy od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Invia nabízí pobytovou dovolenou u moře, v přírodě, v metropolích, s výlety, lázeňské zájezdy, pobyty pro seniory, zájezdy pro děti a eurovíkendy. Super Last Minute zájezdy 2023/2024 a First Minute 2023-2024.
Itálie na 1italie.cz

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Dovolená v Itálii a Last Minute zájezdy cestovních kanceláří 2023/2024. Abruzzo, Alta Badia, Alta Pusteria, Alta Valtellina, Aprica, Apulská oblast (Puglia), Arabba/Marmolada, Basilicata, Benátky, Bibione, Bormio, Capri, Cervinia/Zermatt, Civetta, Cortina d´Ampezzo, Dolomiti Brenta, Dolomity Superski, Elba, Emilia Romagna, Eraclea Mare, Florencie, Folgaria / Lavarone, Foppolo, Furlánsko (Friuli), Gargano, Ischia, Jižní Tyrolsko, Kalábrie, Kampánie, Kronplatz, Lago di Garda, Lazio, Lido di Jesolo, Lignano, Ligurská riviéra, Livigno, Livigno, Lombardie, Madesimo, Madonna di Campiglio, Marche, Marilleva/Folgarida, Miláno, Monte Bondone, Montecampione, Monterosa Ski, Neapol, Paganella, Pejo, Piancavallo, Piemonte, Ravascletto, Reinswald, Rimini, Řím, Salento, San Martino, Santa Caterina, Sardinie, Sella Nevea / Bovec, Sicílie, Skiaréna Ortlerské Alpy, Tarvisio, Tonale/Ponte di Legno, Toskánsko, Tre Valli, Trentino, Val di Fassa, Val di Fiemme, Val Gardena, Val Senales, Valle d`Aosta, Valle d´Aosta, Valle Isarco, Veneto (Benátská riviéra) A Via Lattea / Sestriere.Itálie na Italii.cz

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Zájezdy Last Minute Itálie od hlavních cestovních agentur v České Republice. Počasí v Itálii, Benátky, Benátská riviéra, Bibione, Florencie, Gargano, Ischia, Jižní Tyrolsko, Kalábrie, Kronplatz, Lago di Garda, Lazio, Lido di Jesolo, Lignano, Livigno, Lombardie, Neapol, Rimini, Řím, Sardinie, Sicílie, Toskánsko, Veneto a Zermatt 2023/2024.Itálie v Italielastminute.cz

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Užijte si krásnou dovolenou v Itálii levně. Zájezdy do Itálie Last Minute levně.All Inclusive Last Minute Itálie

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Porovnání cen All inclusive last minute zájezdů Itálie největších pojištěných cestovních agentur v České Republice. Díky této službě lze jednoduše zjistit, jak se vyvíjí cena all inclusive dovolené a která agentura právě přináší výhodnější all inclusive nabídku.Cestovní kanceláře Itálie
od mDovolená.cz

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Porovnání cen pojištěných cestovních kanceláří Itálie. Web mDovolená porovnává v destinaci Itálie všechny dostupné lokality.
Všechny cestovní kanceláře Itálie by měli být pojištěné proti úpadku, nejlepší z nich pak poznáte podle členství v Asociaci cestovních kanceláří, která není určena jen pro největší CK, ale pouze kvalitní cestovní kanceláře, které splňují přísná kritéria. Členství v asociaci je známkou spolehlivosti, profesionální úrovně a serióznosti dané cestovky. Cestovní kancelář organizuje, zprostředkovává a zabezpečuje služby spojené s cestovním ruchem na základě cestovní smlouvy. Za tyto služby nese plnou zodpovědnost.

Incomingové cestovní kanceláře a incomingové cestovní agentury zajišťují zájezdy, ubytování, výlety, průvodcovské služby delegáty a incentivní turistiku v ČR.

Cestovní agentury Itálie pracují často jako dealeři cestovních kanceláří, nabízejí však také prodej vstupenek, map nebo jízdních řádů. Při uzavírání smlouvy s agenturou by mělo být vždy uvedeno, která cestovka zájezd pořádá. Zájezd od CA obvykle neznamená navýšení ceny zájezdu oproti katalogu cestovní kanceláře.

Delegát má na starosti turisty, kteří přijíždějí do dané oblasti od cestovních kanceláří, s kterými má smlouvu. Má na starosti fakultativní výlety, pomáhá klientům například s pronájmem automobilu, řeší reklamace a stížnosti klientů. U pobytových zájezdů zajišťuje transfery z letiště. Vzhledem k tomu, že delegát obvykle působí v několika hotelech, může mít pro každý hotel konzultační hodiny, jejichž seznam je obvykle zveřejněn v recepci hotelu.

Cestovní ruch je seznam služeb při cestování turistů a jejich pobytu – ubytování. Nejčastěji se jedná o dopravu, ubytování, stravování, průvodcovské služby, zábavní a kulturní služby.

Zájezdy se nejčastěji rozdělují na pobytové a poznávací zájezdy, exotické zájezdy, lyžování, pobyty u moře, cyklistiku, eurovíkendy, golfové zájezdy, hory a jezera, potápění, horolezectví, lázeňské pobyty - lázně, okružní plavby, sportovní zájezdy, trekking, vodu, rafting a zájezdy s cvičením.

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru dané CK. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All Inclusive a ultra All Inclusive. All Inclusive obvykle znamená neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí např. omezení pro alkoholické nápoje. Ultra All Inclusive znamená bohatého stravování, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis nebo golf.Pro dovolenou od slovenských cestovních kanceláří můžete využít například Slovelské cestovné kancelárie.

Přidat odkaz / CK
© 2007 - 2023 Zásady ochrany osobních údajů

Cestovní kanceláře CK - všechna práva vyhrazena. Kontakt a reklama