Menu

Cestovní kanceláře Slovinsko

Přidat odkaz
Powered by Invia
Vyhledávání zájezdů od 300 cestovních kanceláří

CK Slovinsko s garancí nejnižší ceny

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Cestovní kanceláře Slovinsko s garancí nejnižší ceny - online prodejce zájezdů nabízí zájezdy od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Invia nabízí pobytovou dovolenou u moře, v přírodě, v metropolích, s výlety, lázeňské zájezdy, pobyty pro seniory, zájezdy pro děti a eurovíkendy. Super Last Minute zájezdy 2020/2021 a First Minute 2020-2021.
Slovinsko na Oslovinsku.cz

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Dovolená ve Slovinsku a Last Minute zájezdy 2020/2021. Slovinská letoviska Bled, Bohinj, Julské hory -  Alpy, Kranjska Gora, Lublaň a Portorož. Relaxace ve slovinských lázních. Cestovní kanceláře

České cestovní kanceláře


Slovinsko na Veslovinsku.cz

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Výhodná nabídka zájezdů do Slovinska. Dovolená ve Slovinsku 2020/2021 a Last Minute zájezdy do destinací: Bohinj, Julské hory, Kranjska Gora, Lublaň a Portorož. Zájezdy All Inclusive, ubytování v soukromí, bungalovech a hotelech.Slovinsko v Dovolenaslovinsko.cz

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Užijte si krásnou dovolenou ve Slovinsku levně. Dovolená ve Slovinsku levně.CK Slovinsko od Dovolená

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Server Dovolená zastupuje více než 200 cestovních kanceláří. Online nabízí letecké zájezdy, zájezdy s vlastní dopravou, hory, letenky, eurovíkendy a plavby. Super last minute zájezdy 2020/2021 a first minute 2020-2021.All Inclusive Last Minute Slovinsko

Celá ČR

Cestovní kancelář v ČR

Porovnání cen All inclusive last minute zájezdů Slovinsko největších pojištěných cestovních agentur v České Republice. Díky této službě lze jednoduše zjistit, jak se vyvíjí cena all inclusive dovolené a která agentura právě přináší výhodnější all inclusive nabídku.Cestovní kanceláře

České cestovní kanceláře


Všechny cestovní kanceláře Slovinsko by měli být pojištěné proti úpadku, nejlepší z nich pak poznáte podle členství v Asociaci cestovních kanceláří, která není určena jen pro největší CK, ale pouze kvalitní cestovní kanceláře, které splňují přísná kritéria. Členství v asociaci je známkou spolehlivosti, profesionální úrovně a serióznosti dané cestovky. Cestovní kancelář organizuje, zprostředkovává a zabezpečuje služby spojené s cestovním ruchem na základě cestovní smlouvy. Za tyto služby nese plnou zodpovědnost.

Incomingové cestovní kanceláře a incomingové cestovní agentury zajišťují zájezdy, ubytování, výlety, průvodcovské služby delegáty a incentivní turistiku v ČR.

Cestovní agentury Slovinsko pracují často jako dealeři cestovních kanceláří, nabízejí však také prodej vstupenek, map nebo jízdních řádů. Při uzavírání smlouvy s agenturou by mělo být vždy uvedeno, která cestovka zájezd pořádá. Zájezd od CA obvykle neznamená navýšení ceny zájezdu oproti katalogu cestovní kanceláře.

Delegát má na starosti turisty, kteří přijíždějí do dané oblasti od cestovních kanceláří, s kterými má smlouvu. Má na starosti fakultativní výlety, pomáhá klientům například s pronájmem automobilu, řeší reklamace a stížnosti klientů. U pobytových zájezdů zajišťuje transfery z letiště. Vzhledem k tomu, že delegát obvykle působí v několika hotelech, může mít pro každý hotel konzultační hodiny, jejichž seznam je obvykle zveřejněn v recepci hotelu.

Cestovní ruch je seznam služeb při cestování turistů a jejich pobytu – ubytování. Nejčastěji se jedná o dopravu, ubytování, stravování, průvodcovské služby, zábavní a kulturní služby.

Zájezdy se nejčastěji rozdělují na pobytové a poznávací zájezdy, exotické zájezdy, lyžování, pobyty u moře, cyklistiku, eurovíkendy, golfové zájezdy, hory a jezera, potápění, horolezectví, lázeňské pobyty - lázně, okružní plavby, sportovní zájezdy, trekking, vodu, rafting a zájezdy s cvičením.

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru dané CK. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All Inclusive a ultra All Inclusive. All Inclusive obvykle znamená neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí např. omezení pro alkoholické nápoje. Ultra All Inclusive znamená bohatého stravování, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis nebo golf.Pro dovolenou od slovenských cestovních kanceláří můžete využít například Slovelské cestovné kancelárie, pro Last Minute dovolenou v Chorvatsku Last Minute Chorvasko, Last Minute dovolenou v Itálii Itálie Last Minute.

© 2007 - 2020 Cestovní kanceláře CK - všechna práva vyhrazena.
Kontakt a reklama